Verrassing bij Club Brugge: "Transfer is niet aan de orde"

door
Verrassing bij Club Brugge:

Joel Ordoñez heeft zijn zinnen gezet Olympique Marseille, Ardon Jashari wil nog steeds naar AC Milan en ook het vertrek van Raphael Onyedika is ingecaluleerd. Er staat dus nog heel wat te gebeuren op de transfermarkt bij Club Brugge KV. Een transfer van Michal Skoras lijkt echter van de baan.

In de zomer van 2023 betaalden de Bruggelingen een slordige zes miljoen om de Pool over te nemen van Legia Warschau. Bij momenten wist hij te charmeren met zijn tomeloze inzet, maar een echte doorbraak bleef in zijn eerste jaargang uit. Halfweg vorig seizoen leek het tij echter te keren.

LEES OOK: Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Definitieve doorbraak blijft uit

Na het winterse vertrek van Andreas Skov Olsen besloot Blauw-Zwart immers om geen directe vervanger te halen. En dus leken er nieuwe kansen te liggen voor Skoras. Maar hij werd snel weer voorbij gestoken in de pikorde door de ontbolsterde Chemsdine Talbi. En zelfs toen die geblesseerd uitviel, verkoos coach Nicky Hayen om Ferran Jutgla naar de flanken te trekken.

Nadat hij ook in de voorbereiding slechts met mondjesmaat aan de bak kwam ondanks het vertrek van Talbi én Jutgla, werd dan ook gespeculeerd over een vertrek van Skoras. Al dan niet op huurbasis. Maar vanuit Polen doken inmiddels berichten op dat de 25-jarige aanvaller in Brugge wil blijven om te vechten voor zijn kans.

Vergeefse interesse uit topcompetities

Dat wordt nu ook bevestigd door zijn makelaar Tomasz Magdziarz. De zaakwaarnemer werd bij het Poolse medium Meczyki gevraagd naar een eventuele transfer van zijn cliënt. Die blijft ondanks zijn beperkt aantal speelminuten populair op de markt volgens Magdziarz. "We ontvingen meerdere aanbiedingen uit de topcompetities voor hem. Er zaten geweldige ploegen bij. Hij heeft nog steeds een goede reputatie ook al heeft hij niet veel gespeeld", klonk het in een Youtube-interview.

Desondanks is een vertrek tijdens de huidige mercato dus (niet) meer aan de orde. Volgens Magdziarz is dat niet enkel de beslissing van Skoras zelf. Zo zou Club Brugge het geloof in de Pool nog niet hebben opgegeven. "Club Brugge wil hem niet verkopen of uitlenen. Ze wachten gewoon af tot hij zijn beste niveau weer heeft bereikt. Van een transfer is geen sprake", maakt de zaakwaarnemer zich sterk.

Skoras gaat alsnog doorbreken bij Club Brugge ...

Meest recent

Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

9
9
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

18
18
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

84
84
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

52
52
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

82
82
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

344
344
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

119
119
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

81
81
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

247
247
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

350
350
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

251
251
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

240
240
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

46
46
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

151
151
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

84
84
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

120
120
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

78
78
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

59
59
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

129
129
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

65
65
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

144
144
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

69
69
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

246
246
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

549
549
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

81
81

Meer sportnieuws